در حال بارگذاری ...
 • شرایط لازم جهت انتخاب واحد کارآموزی و فرم های گزارش کارآموزی

  شرایط لازم جهت انتخاب واحد کارآموزی و فرم های گزارش کار آموزی

  قابل توجه دانشجویان متقاضی درس کارآموزی
   

  شرایط لازم جهت انتخاب واحد کارآموزی
  1.      دانشجویان می بایست حداقل دو نیمسال تحصیلی را  گذرانده باشد .
  2.      طبق ماده 11 آیین نامه کارآموزی چنانچه دانشجو به همراه واحد کارآموزی  واحد درسی نیز داشته باشد ، الزاماً می بایست غیر از روزهای جمعه ، سه  روز در هفته ، وقت بیکاری برای حضور در محل کارآموزی داشته باشد .
  3.      دانشجویان می توانند از ظرفیت های ادارات دولتی و شرکت های معتبر با ورود به سایت جایابی کارآموزی به آدرس http://karamouzi.irost.org مراجعه و پس از ثبت نام  و ورود به سایت محل مورد نظر را انتخاب و برای تایید نهایی به امور کارآموزی مرکز  مراجعه نمایید.
  4.      لازم است دانشجویان درصورت داشتن شرایط فوق برای انتخاب واحد کارآموزی مراحل زیر را انجام دهند.
  5.      مراجعه به سایت آموزشکده فنی سقز و مطالعه آیین نامه اجرایی کارآموزی به منظور رعایت مقررات مربوطه .
  6.      دریافت دفترچه کارآموزی به همراه فرم ها از سایت آموزشکده فنی سقز
  7.      کلیه دانشجویان لازم است دفترچه کارآموزی (حاوی فرم های گزارش هفتگی و ماهیانه و ...) را از وب سایت مرکز (منوی گروه های آموزشی) دریافت کرده و در طول دوره در محل کارآموزی به همراه داشته باشند.
  8.      دانشجویانی که قصد گذراندن واحد کارآموزی در شهر دیگری به جز سقز را دارند ، طبق بند 3-3 آیین نامه کارآموزی ( لزوم مرتبط بودن رشته مدرس با رشته مورد تقاضا) دانشجو فقط می تواند شهری را انتخاب نماید که آموزشکده ویا دانشکده وابسته به دانشگاه فنی و حرفه ای موجود درآن شهر ، رشته مورد نظر را داشته باشد و سپس با توجه به موافقت پذیرش از طرف آن مرکز ، نسبت به انجام مراحل مهمان شدن از طریق اداره خدمات آموزشی در زمان مقرر اقدام نمایند .
  تذکرات مهم:
  دانشجو ملزم است نسبت به معرفی مکان کارآموزی دقت و توجه کافی را مبذول داشته باشد زیرا پس از دریافت معرفی نامه امکان جابجایی محل کارآموزی تابع مقررات سختی خواهد بود .

  ________________________________________

  نظرات کاربران